Чергове засідання команди психолого-педагогічного супроводу
Комунальна установа «Інклюзивно ресурсний центр» Рахівської міської ради продовжує брати участь у засіданні команди супроводу в Рахівському ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 2. Команда психолого-педагогічного супроводу є важливою частиною якісного інклюзивного навчання у закладі. Адже саме вона розробляє індивідуальну програму розвитку дитини, моніторить її виконання, вносить зміни, створює умови для інтеграції дітей з особливими освітніми потребами в освітнє середовище, допомагає вчителям організувати інклюзивне навчання та надає рекомендації щодо рівнів підтримки.
![](http://irc.rakhiv-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/IMG-88ddfdfdecc33563263eed067fd4b98a-V-300x225.jpg)
18.09.2023