Тренінг

29 лютого 2024 року фахівці «Інклюзивно-ресурсного центру» Рахівської міської ради провели тренінг для батьків дітей з ООП « Психологічне здоров′я дітей та батьків у сім′ї ».

    Тренінг спрямований на пізнання батьками своїх дітей, як правильно вибирати той чи інший спосіб, стиль виховання, як ставитися до перемог дитини та її невдач. У його змісті представлено практичні завдання різного типу, що передбачають розвиток групової взаємодії, та представлені техніки на рефлексію та самоусвідомлення, вміння зберігати та зміцнювати своє та дитяче психологічне здоров′я, розвивати вміння подолання стресових ситуацій та інших негативних емоційних станів.

Бути батьками – складна і відповідальна робота. Так, саме робота! Бо кожного дня ти повинен «робити» себе і свою дитину. А бути батьками особливої дитини – вдвоє складніше. Всі свої душевні сили та енергію ти повинен віддавати дитині. Процес виховання складний і довготривалий, який супроводжується емоційною втомою, стресами та навіть психологічними травмами як батьків, так і дітей. Людина, яка себе знає, постійно працює над собою, може ефективно розподілити свої сили протягом періоду виховання та забезпечити взаєморозуміння та спокій у сім’ї. Саме щоб вирішити ці питання, ми і збиралися на наш тренінг.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *