Семінар-нарада

Фахівцями «Інклюзивно-ресурсного центру» Рахівської районної ради спільно з методистом відділу освіти було проведено нараду-семінар для вчителів-логопедів та практичних психологів закладів дошкільної освіти.

    Семінар відбувся на базі закладу дошкільної освіти №1 міста Рахова.

Організаторами зустрічі було висвітлено питання професійної діяльності вчителя-логопеда та практичного психолога у корекційній роботі з дітками дошкільного віку, змістовні аспекти планування корекційно-розвивальної роботи, особливості диференційної діагностики мовленнєвих порушень.

    Учасниками семінару було обговорено систему психолого-педагогічного супроводу дитини під час організації освітнього процесу, проблеми з якими зустрічаються педагоги ,  батьки та можливі шляхи їх вирішення.

      Особлива увага була звернена на важливість соціалізації дітей з особливими потребами, розвиток їх самостійності та відповідних компетенцій, формування компенсаційних способів діяльності  як важливої умови підготовки їх до навчання в закладах освіти, напрям та обсяг психолого-педагогічних та корекційно-розвиткових послуг.

smartcapture

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *