Круглий стіл

18 грудня у нашому центрі відбулася зустріч працівників ІРЦ  з представниками громадської благодійної організації клубу Ротарі «Рахів – центр Європи». За круглим столом директор центру висловила подяку за допомогу в будівництві та облаштуванні приміщення санітарної кімнати та  за солодкі подарунки  нашим вихованцям до свят. Розповіла про основні завдання, які стоять перед працівниками центру у роботі з дітками з особливими потребами.

Ніхто не знає, коли в його будинок постукає біда. І ніхто ні від чого, на жаль, не застрахований. Коли у нас все добре, ми мало замислюємося про проблеми інших. Нас засмучує погана погода, занадто солодкий чай або необхідність прокидатися вранці…

    Але, якщо розплющити очі, можна побачити скільки навколо людей, проблеми яких набагато більші. Тож, приємно відчувати, що є люди яким не байдужа доля діток з особливими потребами, діток, яким так потрібна наша допомога і підтримка.     Учасниками зустрічі було обговорено, також, шляхи подальшої співпраці. Адже саме людина та її альтруїстична складова є основним двигуном  розвитку благодійності.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *