OeAD Cooperation Office Odessa Бюро кооперації в Одесі

💙 З 22 по 23 вересня 2022 року Бюро кооперації Австрійської служби обмінів (OeAD) у співпраці з Закарпатський інститут післядипломної педагогічної освіти проводить семінар з інклюзивної освіти в Ужгороді. Єва Праммер-Земмлер та Вільфрід Праммер з Педагогічного університету Верхньої Австрії Pädagogische Hochschule Oberösterreich кілька років працювали експертами для Австрійської служби обмінів (OeAD) та супроводжували реформи інклюзивної освіти в Одеській області та Республіці Молдова.

💛У центрі уваги даного заходу – забезпечення безперервності інклюзивної освіти від дитячого садка до робочого місця, міждисциплінарної діагностики, планування підтримки, а також зосередження на соціальному та емоційному розвитку дітей. Усі ці теми будуть розглянуті наприкінці заходу в межах всеохоплюючого інклюзивного шкільного та навчального розвитку, а також у відношенні між терапією та педагогікою. Неймовірно хвилююче спостерігати, як швидко та успішно Україна лише за кілька років змогла запровадити інклюзивну освіту та безбар’єрний доступ до шкільної системи. Ми щиро вдячні пану директору Ярославу Сивохопу за зацікавленість у співпраці та професійну підтримку.

Світлина від OeAD Cooperation Office Odessa Бюро кооперації в Одесі. Світлина від OeAD Cooperation Office Odessa Бюро кооперації в Одесі.

Світлина від OeAD Cooperation Office Odessa Бюро кооперації в Одесі.Світлина від OeAD Cooperation Office Odessa Бюро кооперації в Одесі.

Світлина від OeAD Cooperation Office Odessa Бюро кооперації в Одесі.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *