Круглий стіл

В Комунальній установі «Інклюзивно-ресурсний центр» Рахівської районної ради  17 травня було проведено круглий стіл для батьків дітей з особливими освітніми потребами «Шлях до серця дитини».


        Спеціалісти   ознайомили батьків із цілями і завданнями різних занять (логопедичних, психологічних, занять з вчителем-дефектологом,вчителем-реабілітологом), методами роботи з дітьми, проінформували про особливості поведінки дитини, які можуть супроводжувати корекційну роботу .

       Фахівці  намагалися зруйнувати ілюзію, досить поширену серед батьків, про можливість магічного, «чарівного» розв’язання всіх проблем розвитку і навчання дитини лише внаслідок відвідування нею корекційних занять. Наголосили про необхідность сформувати адекватні очікування батьків відносно результатів навчання,  що які б значні позитивні зміни у розвитку не відбувалися на заняттях зі спеціалістами, вони стануть значимими для дитини лише за умови їх перенесення у реальну життєву ситуацію. Жодна позитивна динаміка у процесі корекційного впливу не досягне запланованого ефекту, якщо зміни у психічному розвитку не знаходитимуть розуміння, відгуку, оцінки батьків, якщо значущі, авторитетні, улюблені близькі дорослі не бачитимуть дійсного сенсу цих змін.      Отже, завданням  є не лише початковий «лікбез» з корекційної педагогіки, а й формування бажання батьків співпрацювати зі спеціалістами

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *